We wtorek 5 września 2023 startuje już 8. sezon Ninja Warrior Polska. Przedstawiamy wszystkich uczestników, którzy w pierwszym odcinku nowego sezonu zmierzą się z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód. Wśród nich zobaczycie m.in. zdobywcę pierwszego tytułu Last Man Standing Jakuba Zawistowskiego i Dorotę Gadzińską, zdobywczynię tytułu Last Woman Standing z 2022 roku.
Oto pełna lista uczestników 1. odcinka programu Ninja Warrior Polska 8:
1. Michał Baryza
2. Witalij Orichowski
3. Łukasz Józefiak
4. Piotr Lisek
5. Jakub Zawistowski
6. Rafał Kasza
7. Dorota Gadzińska
8. Karolina Pisarczyk
9. Anna Gomoła-Paradowska
10. Katarzyna Tuniewicz
11. Karolina Sroka
12. Patrycja Kaźmierczak
13. Marcin Makuszewski
14. Krystian Grzywiński
15. Dawid Grzywiński
16. Mateusz Weryk
17. Piotr Rogalski
18. Sylwester Zalejasz
19. Kamil Szubertowski
20. Rafał Chmielewski
21. Dawid Biliński
22. Jacek Przechrzta
23. Michał Grygowicz
24. Kacper Ciszewski
25. Paweł Ciszewski
26. Maciej Łuński
27. Robert Mikołajek
28. Dariusz Sałamaszek
Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!
Gdzie oglądać Ninja Warrior Polska? Premierowy odcinek 8. sezonu zostanie wyemitowany przez telewizję Polsat we wtorek 5 września 2023 roku o godzinie 20:05.
Fot. Polsat
Przeczytaj także:
Zostaw odpowiedź