Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Andrew “Drew” Drechsel, ubiegłoroczny zwycięzca 11. edycji American Ninja Warrior, został aresztowany pod zarzutem serii przestępstw na tle seksualnym.

We wtorek 31-letni Drechsel został aresztowany w swoim domu w Saint Cloud na Florydzie. Fakt ten potwierdziło biuro prokuratora okręgowego stanu New Jersey, gdzie Drechsel stanie przed sądem.

Zwycięzca 11. edycji American Ninja Warrior, znany jako Real Life Ninja, został aresztowany pod zarzutem serii przestępstw seksualnych, w tym uprawiania seksu z nieletnią i posiadania na telefonie komórkowym pornografii dziecięcej.

W lipcu 2015 roku, wówczas 26-letni Drechsel, miał zwabić do swojej siłowni w Hamden w stanie Connecticut i tam uprawiać seks z 15-letnią dziewczyną. Później jeszcze kilkakrotnie miało dojść do zbliżeń intymnych między nimi w latach 2015-2017. Kiedy matka dziewczyny dowiedziała się o tym, Drechsel miał przyznać, że doszło do współżycia, ale stwierdził, że nie wiedział ile dziewczyna ma lat.

W 2019 roku Drew Drechsel wygrał 11. edycję American Ninja Warrior i zgarnął 1 mln dolarów nagrody. Jest on drugim Amerykaninem, który w ciągu 11 lat, wygrał to telewizyjne show i trzecim, który zdobył mityczną Górę Midoriyama.

Fot. FB Real Life Ninja

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany