Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Prezentujemy kolejną garść ciekawostek ze świata biegów przeszkodowych (i nie tylko) w Polsce.

Wyniki biegu Horror Masakrator

W  sobotę 29 października w Jaworznie odbył się bieg przeszkodowy Horror Masakrator. W biegu głównym uczestnicy mieli do pokonania 9 km i 25 przeszkód. W serii Elite wśród mężczyzn triumfował Tomasz Oślizło (czas: 0:41:27), przed Grzegorzem Lisowskim (0:43:55) i Fabianem Markowskim (0:44:03). Wśród kobiet pierwsza linię mety przekroczyła Magdalena Zagrodzka (czas: 0:58:21). Drugie miejsce zajęła Pola Ziarkowska (0:59:12), a na najniższym stopniu podium stanęła Anna Łuszczak (0:59:41).

Fot. FB Tomasz Oślizło OCR Athlete

 

Pistolety laserowe wchodzą do OCR-ów

Pistolety laserowe wchodzą do OCR-ów jako jedna z przeszkód. Podczas tegorocznego Finału Runmageddonu biegacze musieli na trasie biegu wykazać się celnym okiem i zmierzyć z wyzwaniem “Pocałunek Snajpera”, czyli strzelanie z pistoletu laserowego. Podobną przeszkodę zapowiada Armagedon Active podczas organizowanego 3 grudnia br. biegu w Gucinie. A Spartan zapowiedział, że jedną z trzech nowych przeszkód jakie pojawią się w 2023 roku będzie “Laser Pistol”.

Fot. FB Armagedon Active – bieg z przeszkodami

 

Ninja Series w Lublinie

Jeszcze w tym roku, dokładnie w niedzielę 27 listopada, odbędą się zawody Ninja Series Regionals. Tym razem zawędrowały one do Lublina.  Zawody będą podzielone na etapy: eliminacje, półfinał i finał. Najlepsi zawodnicy na torze eliminacyjnym awansują do półfinału, gdzie będą walczyli o finał.

Fot. FB Ninja Series 

 

Vikings Run ogłasza termin biegu w 2023

Organizator biegu przeszkodowego Vikings Run ogłosił termin biegu w 2023 roku. Odbędzie się on 20 maja 2023. Oczywiście w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim. I będzie to jedyna edycja tego biegu w przyszłym roku.

Fot. FB Vikings Run – legendarny bieg z przeszkodami

 

Bandosz w finale Ninja Warrior UK

Rober Bandosz zdobył 4. miejsce w finale Ninja Warrior UK: Race For Glory. Brytyjska edycja znanego na całym świecie programu Ninja Warrior wróciła po 3-letniej przerwie. Miało ona też odmienną formę od standardowych edycji. W programie uczestnicy rywalizowali na torze przeszkód w pojedynkach 1 na 1, ale również z grupą Elite Ninja.

Więcej o programie można przeczytać w artykułach:

Fot. FB Robert Bandosz – Ninja Macho

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany