Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Już 5 lutego startują zapisy na Hunt Run 2023. Początkowo na biegi w Kozienicach, Ełku i Białce Tatrzańskiej, ale organizatorzy pracują nad kolejnymi lokalizacjami.

Hunt Run to nie tylko bieg przeszkodowy, ale cały festiwal biegowo-muzyczny. Dlatego po biegach na uczestników czeka dobra zabawa, tańce, koncerty i inne imprezy towarzyszące. Organizatorzy przede wszystkim stawiają na atmosferę tego wydarzenia, bo jak sami mówią, “Hunt Run to stan umysłu. To wspólny mianownik dla osób lubiących dobrą zabawę, poznawanie innych oraz integrację. Czas, w którym towarzyszy im śmiech, dobre słowo, wsparcie i mnóstwo miłości. To społeczność dzików tworząca szalone stado przepełnione pozytywną energią.”

W niedzielę 5 lutego wystartują zapisy na Hunt Run 2023:

  • 2-4 czerwca: Kozienice
  • 7-9 lipca: Ełk
  • 4-6 sierpnia: Białka Tatrzańska (Kotelnica Białczańska)

Do wyboru są biegi przeszkodowe na dystansach 4 km, 6 km, 10 km i 18 km, a dla dzieci przygotowana jest formuła Dziczek (1 km). Ceny pakietów startują już od 109 zł. Zapisy rozpoczynają się “gorącym tygodniem”, w którym ceny są najniższe. Potem będą one rosły aż do daty wydarzenia.

Wszystkim trzem wydarzeniom będą towarzyszyły koncerty muzyczne, ale to kto wystąpi na scenie, jeszcze trzymane jest przez organizatorów w tajemnicy. Oficjalny komunikat w tej sprawie ma  pojawić się jeszcze w tym miesiącu.

Do końca lutego Hunt Run ma też ogłosić kolejne lokalizacje swoich biegów. Czy jedną z nich będą Kielce, które już kiedyś pojawiły się w kalendarzu tego dzikiego biegu? Niebawem się przekonamy. Wiadomo natomiast, że Hunt Run coraz mocniej rozpycha się na biegowej scenie i w 2024 roku planuje jeszcze więcej wydarzeń niż w tym roku.

Fot. Hunt Run

Więcej artykułów o biegu Hunt Run znajdziecie klikając tu!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany