Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Średnio statystyczna osoba robi 20 zdjęć dziennie. A kiedy jesteś na wakacjach, jest rzeczą naturalną, że fotografujesz o wiele więcej – co oznacza, że Twój aparat będzie zapewne pełen zdjęć po Twoim powrocie do domu. Niewiele z tych zdjęć kiedykolwiek zostanie wydrukowanych – ale nie powinno tak być!

Poniżej wymieniliśmy najważniejsze powody, dla których warto wydrukować swoje fotki z podróży. Zamieściliśmy też kilka fajnych propozycji, co możesz zrobić z wydrukami ujęć z wakacji, więc koniecznie przeczytaj do końca!

Zaczynamy!

Wydrukuj swoje najlepsze zdjęcia, aby zachować je na zawsze

Powodem, dla którego rzadziej drukujemy zdjęcia w dzisiejszych czasach, jest to, że istnieje tak wiele innych sposobów ich trzymania, od dysków twardych do przechowywania w chmurze. Ale niektóre z tych metod przechowywania mogą być ryzykowne – jeśli na przykład masz wszystkie swoje wspomnienia z podróży na komputerze lub smartfonie, mogą one zostać skasowane lub skradzione. Z kolei karty pamięci i nośniki USB są małe i łatwo je zgubić. Co więc należy zrobić?

Cóż, po pierwsze, istnieją bardziej bezpieczne opcje cyfrowego przechowywania danych. Eksperci zalecają zewnętrzne dyski twarde i przechowywanie w chmurze jako niezawodne sposoby katalogowania zdjęć cyfrowych.

Jednak innym świetnym sposobem na uratowanie swoich zdjęć przed cyfrowym zapomnieniem jest ich wydrukowanie. Posiadanie zarówno fizycznych, jak i cyfrowych wersji najlepszych zdjęć z podróży oznacza, że nigdy nie stracisz ich z powodu jakiegoś błędu sprzętowego lub wylania kawy na laptopa.

Źródło: MOJOBRAZ

Wydrukuj zdjęcia, aby przeżyć ponownie najlepsze chwile

Oczywiście głównym powodem, dla którego ludzie drukują swoje zdjęcia jest to, że fizyczne obrazy po prostu wydają się bardziej istotne. Pamiątki z podróży wydrukowane w stylowych, innowacyjnych formach – pomyśl na przykład o obrazie na płótnie lub nadruku na metalu – mogą być wspaniałym źródłem codziennej inspiracji. Drukowanie zdjęć z wakacji pozwoli Ci w każdej chwili przypomnieć sobie swoje najwspanialsze przeżycia z wyjazdów – a także zaplanować przyszłe przygody!

Wykorzystaj zdjęcia z podróży do dekoracji domu

Wydrukowane zdjęcia wakacyjne mogą stać się naturalną częścią wystroju Twojego domu, przyczyniając się do poprawy ogólnej estetyki i pokazując Twoje podróżnicze usposobienie. Oto najprostsze, najbardziej efektywne sposoby wykorzystania urlopowych wspomnień jako części wystroju twojego domu:

  • Powieś pojedynczą, bardzo dużą grafikę na pustej ścianie. Wybierz zdjęcie wspaniałych plenerów lub zapierającą dech w piersiach panoramę miejską i stwórz ścianę pokazową.
  • Zaprojektuj eklektyczną ścianę w stylu galerii, mieszając zdjęcia i inne przedmioty związane z podróżami: bilety, pocztówki, mapy itp.
  • Wypełnij swój pokój drukowanymi tekstyliami, takimi jak spersonalizowane koce, poduszki itp.

Dekoracje ścienne są naturalnym punktem centralnym każdego wnętrza – a jeśli są to Twoje własne zdjęcia z podróży, na pewno będą świetnym początkiem rozmowy. Więc jeśli, jak większość z nas, uwielbiasz opowiadać ludziom o swojej ostatniej wyprawie, to jest to jeszcze jeden powód, by dekorować zdjęciami z wyjazdów!

Źródło: MOJOBRAZ

Stwórz unikalne prezenty i pamiątki

Pamiątki można oczywiście kupić w sklepie dla turystów. Ale mimo, że plastikowa wieża Eiffla lub koszulka “I Love NY” może wywołać uśmiech, istnieje prawdopodobieństwo, że zostaną one porzucone w szufladzie na wieczność.

Dlaczego więc nie spróbować czegoś innego i nie wykorzystać swoich najpiękniejszych zdjęć z podróży do stworzenia spersonalizowanych prezentów. Mogą one być funkcjonalne – np. kubki z nadrukiem, podkładki pod mysz, torby i tak dalej – lub czysto dekoracyjne. Naszemu zespołowi szczególnie przypadły do gustu klocki ze szkła akrylowego dostępne w MOJOBRAZ. Te miniaturowe cudeńka będą stanowiły prawdziwie unikalną pamiątkę.

Użyj tego kodu rabatowego, aby zaoszczędzić więcej

Chociaż drukowanie zdjęć i włączanie ich do wystroju domu wymaga więcej czasu i wysiłku niż tylko zamieszczanie ich w mediach społecznościowych, to zdecydowanie warto. Jest to również tańsze niż mogłoby się wydawać – zwłaszcza, że jeden z wiodących dostawców usług poligraficznych w Polsce, MOJOBRAZ, przygotował specjalną ofertę dla czytelników Travelers Today.

Wejdź na MOJOBRAZ.pl, zaprojektuj swoje wydruki i użyj kodu EXTREMALNY10 przy płatności. Otrzymasz dodatkowe 10% na wszystkie ich produkty – co daje oszczędność ponad 90% w stosunku do ceny fabrycznej.

Kod rabatowy jest ważny do 31 grudnia 2022 roku, więc dlaczego nie skorzystać z okazji i nie zaprojektować spersonalizowanych prezentów dla bliskich na długo przed rozpoczęciem świątecznego szaleństwa? Stwórz jedyne w swoim rodzaju prezenty, które z pewnością staną się ulubionymi!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany